Ženské kruhy

Milé ženy,

Ženské kruhy pořádám pravidelně po celý rok s různými tématy a to vše v bezpečném a láskyplném prostředí. Tam, kde můžete být sami sebou, kde máte prostor sami pro sebe, kde meditace pohladí vaší duši a obnoví spojení s vaším srdcem.

Co ti přinese ženský kruh?

 • zklidnění těla a mysli
 • více jemnosti do tvého života
 • probuzení tvé ženskosti
 • dodání síly a energie
 • léčení srdce
 • intuice
 • radost do tvého života
 • sebevědomí
 • být sama sebou
 • mít se ráda taková jaká jsi
 • a mnoho dalších

Ženské meditace jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejich potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.

Ženské meditace mají transformační sílu.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní.

Kdy?

Kurzy probíhají celoročně jednou za měsíc. Pokud máte se zájem se zúčastnit kurzu, ozvěte se mi jak už emailem nebo na telefon či sledujte mou facebookovou stránku být sám sebou, kde vyvěšují pozvánky na dané kurzy.

Kde?

Kurzy se konají většinou buďto v Praze nebo v přírodě ať už na Šumavě či v Úterském lese.

Mentorka

Jsem mentorkou ženských meditací Mohendžodáro. Absolvovala jsem i kurzy s Deva Ambou (žákyní mistra Osha. Kurzy pořádám  již 20 let a stále tvořím nové meditace, takové, které pohladí duši, navrátí tě zpět do tvého srdce.

Co o spolupráci říkají klienti

 • “Setkání s Denisou Linhartovou je pro mě v letošním roce jedním s dárků, které zůstanou na vždy . Její pozvání na taneční meditaci do Údolí Volavek mě posunulo dál a podpořilo v tom, že tanec je nutnou součástí mého života. Uvědomuji si, že je součástí života každé ženy a stačí jen vytvořit prostor. Díky tomu jsem si domluvila v Adalbertinu tělocvičnu a tančím, každou neděli. Dokonce se pomalu tvoří skupina žen a dívek co chodí se mnou. Díky Denise jsem se v mnoha oblastech uvolnila. Rozhovory s ní nejsou o kecání, ale o zamyšlení a následných krocích. Její způsob koučování není o plnění úkol , ale o pohnutí. Potom nezbývá nic jiného než udělat to. Denisu jsem poznala díky jejímu muži Filipovi a tak před koncem roku na vědomost dávám, že je mám ráda. Děkuji Deni za poznání, bez Tebe nepoznaného.”
  Eliška Sembdnerová
 • Děkuji za mimořádný zážitek na víkendovém setkání " Kurz pro ženy" , dostala jsem zde Vše i více než jsem si myslela , že potřebuji. Sebepřijetí, vnitřní dítě, jemnost a hlavně tu pravou ženskou energii. Místo je překrásné, hladí po duši. Děkuji své lektorce Denise Linhartové a těším se na pokračování.
  Marie Kostihová
 • Pre mňa to bol nejúžasnější víkend tohoto roku. Také jsem syna prvý krát uspala vlastnou meditaciou. Pokorne a s úctou a rešpektom ďakujem.

  Katarina Kalická
 • Děkuji mnohokrát za minulý víkend. Cítila jsem se báječně, jako kdybych zhubla, ale ne fyzicky, ale duševně.

  Jana
 • “Měla jsem možnost prožít meditační kurz s Denisou. Téma jemná žena. Podařilo se jemnou, láskyplnou, radostnou a sebevědomou ženu, díky Denise, ve mně probudit. Cítím, že jsem se meditačně protančila sama k sobě. Ke své podstatě. A navíc jsem čerpala z překrásné přírody Šumavy. Vřele doporučuji každé zažít. Vypnout starosti, stres, čas a náhled do své duše… s úspěchem.. Díky Deni”
  Radka Šebetková
 • “Je ve skutečnosti jen několik lidí, o kterých mluvím jako o přátelích. Protože skutečných lidí není mnoho, o to méně je skutečných přátel i skutečných koučů. Mohu s radostí říci, na základě vlastní zkušenosti, že Denisa je vše! Schopnost napojit se na příběh druhého člověka, jak osobní tak i profesní bez posuzování, umět odhalit to, co z člověka skutečně vyzařuje a vést ho tou nejlepší cestou, bych označila za Denisinu jedinečnost. Nenutí své názory, jen pomáhá vidět podstatné a neztrácet energii a čas chybnými kroky. Prožily jsme spolu spoustu různých situací a sama jsem v důležitých momentech ocenila kouče v ní. Ten se již léta formoval, avšak nikdy nezasahoval do přátelství. Denisa není "navrčený" psycholog, ale moudrá soucítící žena s vlastní tvrdou životní školou, s širokým spektrem schopností a profesním rozhledem. Je skvělé potkat někoho, kdo se skutečně raduje ze štěstí druhých a s radostí pomáhá uspět v životě.”
  Jitka Hosprová
  přední česká violistka
 • “Už první setkání s Denisou mi úplně změnilo život. Najednou jsem zjistila, že se vlastně vůbec neznám. Díky Denise zjišťuji, že každý má právo být svůj, aniž by z toho měl výčitky svědomí. Po každém sezení je můj život bohatší a krásnější. Já jsem vyrovnanější, a nejen já, ale i mé okolí tím získává. Líbí se mi, že každé sezení má téma, které probereme, a Denisa nabídne nejen řešení, ale i nové pohledy na problém a tím se celá věc pro mne uzavře. Jsou samozřejmě věci, které jsou běh na dlouhou trať a na těch spolu pracujeme jak v rámci osobních setkání a tak i během telefonických rozhovorů, které jsou pro mě cennou první pomocí v extra náročných situacích. Na konci sezení probíhá Denisou řízená relaxace/meditace, která mne zklidní, pomůže mi problém vstřebat, zároveň ukáže reálné řešení problému. Např. jak zůstat v klidu i v prípadě, že obě mé malé děti vzteky křičí najednou nebo jak se nebát tmy, ale využít její energie k načerpání klidu a síly. Neposledním důležitým aspektem této relaxace je to, že člověk od Denisy odejde naprosto uvolněný nezávisle na tom, jak náročně téma se probíralo.Nedávno jsem dostala možnost zažít i celodenní aktivní relaxace, které byly dalším krokem k mému lepšímu, čistšímu a hlavně sebevědomějšímu já. Na závěr musím Denise opravdu poděkovat za veškerou péči, kterou mi věnuje. Každý den je hezčí a můj život lepší! ”
  Barbora Městková

Máte zájem o kurz?

Napište a domluvíme se na nejbližším termínu

Roční škola „ Léčivá síla ženy „

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat. S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. 

Aktuálně vypsané kurzy