Pretia Kids

Workshop pro rodiče

 • Chtěli byste naučit své děti relaxovat a zároveň si užít zábavu?
 • Pomoci dětem se naučit pracovat se svým tělem a svými emocemi?
 • Rádi byste doma odlehčili a pochopili krizové situace?
 • Chcete, aby vaše dítě pochopilo své emoce? A umělo pracovat se svými pocity?

Zvu Vás na workshop relaxační hry pro děti

Čemu se budeme věnovat:

 • Naučíte se základní relaxační hry pro děti, které jsou i pro vás
 • Naučíte se ke každé technice jejich význam
 • Dále pak otevřená diskuze, na vaše dotazy

Na co jsou relaxační hry dobré?

 • podporuje jejich vnímavost a pozornost
 • zvyšuje sebedůvěru dítěte
 • zlepšuje paměť a soustředění, díky čemuž se dítě i lépe učí
 • zklidňuje a uvolňuje
 • učí vnímat emoce a pracovat s nimi
 • učí přirozené dětské sebeléčbě a očištění těla

Pro koho je kurz?

Pro rodiče, kteří chtějí relaxační hry pro děti používat doma a jejich děti

Chcete se na kurz přihlásit?

Zašlete email, nebo mě kontaktujte telefonicky či na facebookové stránce :
relaxační hry pro děti, kde i vyvěšuji pozvánky na dané akce.

Chcete i vy zažít pocit, co zažívají děti při relaxacích? Přijďte na relaxační kurz pro dospělé

 • “Setkání s Denisou Linhartovou je pro mě v letošním roce jedním s dárků, které zůstanou na vždy . Její pozvání na taneční meditaci do Údolí Volavek mě posunulo dál a podpořilo v tom, že tanec je nutnou součástí mého života. Uvědomuji si, že je součástí života každé ženy a stačí jen vytvořit prostor. Díky tomu jsem si domluvila v Adalbertinu tělocvičnu a tančím, každou neděli. Dokonce se pomalu tvoří skupina žen a dívek co chodí se mnou. Díky Denise jsem se v mnoha oblastech uvolnila. Rozhovory s ní nejsou o kecání, ale o zamyšlení a následných krocích. Její způsob koučování není o plnění úkol , ale o pohnutí. Potom nezbývá nic jiného než udělat to. Denisu jsem poznala díky jejímu muži Filipovi a tak před koncem roku na vědomost dávám, že je mám ráda. Děkuji Deni za poznání, bez Tebe nepoznaného.”
  Eliška Sembdnerová
 • Děkuji za mimořádný zážitek na víkendovém setkání " Kurz pro ženy" , dostala jsem zde Vše i více než jsem si myslela , že potřebuji. Sebepřijetí, vnitřní dítě, jemnost a hlavně tu pravou ženskou energii. Místo je překrásné, hladí po duši. Děkuji své lektorce Denise Linhartové a těším se na pokračování.
  Marie Kostihová
 • Pre mňa to bol nejúžasnější víkend tohoto roku. Také jsem syna prvý krát uspala vlastnou meditaciou. Pokorne a s úctou a rešpektom ďakujem.

  Katarina Kalická
 • “Je ve skutečnosti jen několik lidí, o kterých mluvím jako o přátelích. Protože skutečných lidí není mnoho, o to méně je skutečných přátel i skutečných koučů. Mohu s radostí říci, na základě vlastní zkušenosti, že Denisa je vše! Schopnost napojit se na příběh druhého člověka, jak osobní tak i profesní bez posuzování, umět odhalit to, co z člověka skutečně vyzařuje a vést ho tou nejlepší cestou, bych označila za Denisinu jedinečnost. Nenutí své názory, jen pomáhá vidět podstatné a neztrácet energii a čas chybnými kroky. Prožily jsme spolu spoustu různých situací a sama jsem v důležitých momentech ocenila kouče v ní. Ten se již léta formoval, avšak nikdy nezasahoval do přátelství. Denisa není "navrčený" psycholog, ale moudrá soucítící žena s vlastní tvrdou životní školou, s širokým spektrem schopností a profesním rozhledem. Je skvělé potkat někoho, kdo se skutečně raduje ze štěstí druhých a s radostí pomáhá uspět v životě.”
  Jitka Hosprová
  přední česká violistka
 • “....ztratila jsem sama sebe, ztratila jsem lásku k sobě... Denisa mi vnesla do života SVĚTLO, BARVY, RADOST a NADĚJI. Každé naše setkání mě posunulo vpřed a mně se daří brát a řešit osobní i pracovní problémy s nadhledem. Po několika sezeních jsem silnějším člověkem, nebojím se čelit i nepříjemným chvílím v životě. ....našla jsem sama sebe, našla jsem ztracenou lásku... Díky Denise! Zúčastnila jsem se celodenní relaxace s meditacemi, cvičením a tancem. Co k tomu říci? Neuvěřitelně ÚŽASNÉ! Těším se na další a další...”
  Radka Šebetková
 • “Už první setkání s Denisou mi úplně změnilo život. Najednou jsem zjistila, že se vlastně vůbec neznám. Díky Denise zjišťuji, že každý má právo být svůj, aniž by z toho měl výčitky svědomí. Po každém sezení je můj život bohatší a krásnější. Já jsem vyrovnanější, a nejen já, ale i mé okolí tím získává. Líbí se mi, že každé sezení má téma, které probereme, a Denisa nabídne nejen řešení, ale i nové pohledy na problém a tím se celá věc pro mne uzavře. Jsou samozřejmě věci, které jsou běh na dlouhou trať a na těch spolu pracujeme jak v rámci osobních setkání a tak i během telefonických rozhovorů, které jsou pro mě cennou první pomocí v extra náročných situacích. Na konci sezení probíhá Denisou řízená relaxace/meditace, která mne zklidní, pomůže mi problém vstřebat, zároveň ukáže reálné řešení problému. Např. jak zůstat v klidu i v prípadě, že obě mé malé děti vzteky křičí najednou nebo jak se nebát tmy, ale využít její energie k načerpání klidu a síly. Neposledním důležitým aspektem této relaxace je to, že člověk od Denisy odejde naprosto uvolněný nezávisle na tom, jak náročně téma se probíralo.Nedávno jsem dostala možnost zažít i celodenní aktivní relaxace, které byly dalším krokem k mému lepšímu, čistšímu a hlavně sebevědomějšímu já. Na závěr musím Denise opravdu poděkovat za veškerou péči, kterou mi věnuje. Každý den je hezčí a můj život lepší! ”
  Barbora Městková
 • “K mému začátku osobního koučování mě přivedla náhoda, když jsem potkala Denisu Linhartovou v době, kdy jsem řešila nebo spíše neřešila své životní problémy. Sezení s Denisou mě velmi duševně zklidnilo a našla jsem spoustu odpovědí na mé problémy (proč se to muselo stát mně). Dnes vidím spoustu ústrků a problémů z jiného úhlu pohledu a jsem celkově spokojena. Začala jsem si uvědomovat svou vnitřní sílu, o které jsem do té doby nevěděla a neuměla jsem ji využít a pracovat s ní. Díky Denise jsem se dostala na jinou a mnohem lepší úroveň vnímání osobního života a okolního světa, který mi připadal složitý. Dodnes pravidelně chodím na relaxační techniky, které mě zbavují stresu, dodávají sílu a energii. Nejvíce oceňuji nabití radosti a pocitu jistoty v sebe samu. Výsledek spolupráce mě dovedl k používání mé vlastní hodnoty a mého sebevědomí i při výchově mé sedmileté dcery. Snažím se ji vést stejnou cestou uvědomění.”
  Martina Šlechtová
  podnikatelka
 • “Proč právě relaxace u nás ve školce? Moje dlouholetá pedagogická praxe s dětmi předškolního věku mne dovedla k pochopení toho, že vést děti k vnímání sebe samých, svých pocitů, svého těla a tím schopnost pracovat s vlastními emocemi je jednou z nejdůležitějších věcí pro úspěšný a spokojený život. A co více si pro své dítě přát…Děti jsou v předškolním věku jako houby, které nasávají informace, zážitky a jsou otevřené novým zkušenostem. A to jen ten správný čas dát dítěti možnost „zažít sám sebe“- učit se vnímat své tělo, své potřeby a tím vést děti k sebelásce, která je cestou k pochopení a respektování nejen sebe ale i druhých. Měla jsem to štěstí se ve své praxi potkat s Denisou, která s námi spolupracuje již pátým rokem a je pro mne velkou inspirací. Její ojedinělý přístup a schopnost vcítit se do potřeb dětí, fungovat jako jich průvodce v cestě vnímání sebe samých a hledat cestu pro každé dítě je obrovským uměním a darem. Děkuji Deni”
  Bc. Štěpánka Poličová
  Ředitelka Montessori školky
 • “Naše dcerka si relaxační cvičení s Denisou náramně oblíbila. Přemýšlel jsem jak referenci nejlépe formulovat, ale nakonec to dcerka sama popsala nejvýstižněji. Když jsem se jí zeptal, co se jí na hodinách s Denisou, která za dětmi dochází do školky, nejvíce líbí, řekla: Pomáhá mi se přijemně zklidnit, dát pryč vztek a dobře se pak cítím na srdíčku.”
  Ondřej

Aktuálně vypsané kurzy