Pretia Kids

Relaxační hry pro děti

Nejenom dospělí potřebují odpočívat. I děti prožívají svoje trápení a stres, neumí zacházet se svými emocemi, zklidnit se, používat vlastní sílu. Děti mají odmalička vše přirozeně dané, stačí jim jen ponechat jejich tvořivost a navést je.

Pokud budeme děti učit relaxovat od malička, vypěstujeme v nich zdravý návyk, který v dospělosti využijí v náročných chvílích. Kromě toho má relaxace na děti velmi pozitivní účinek i v dalších oblastech.

Na co jsou relaxační hry dobré?

 • podporuje jejich vnímavost a pozornost
 • zvyšuje sebedůvěru dítěte
 • zlepšuje paměť a soustředění, díky čemuž se dítě i lépe učí
 • zklidňuje a uvolňuje
 • učí vnímat emoce a pracovat s nimi
 • učí přirozené dětské sebeléčbě a očištění těla

Tyto relaxační hry jsou formou aktivních her, které si děti užívají a zároveň se učí Relaxační hry pro děti ve školkách či školách probíhají vždy v 1 a 2.pololetí, ale dá se i domluvit v průběhu roku.


Chcete mít relaxační hry ve svých školkách a školách nebo ve svých centrech pro děti? Máte zájem mít pro své děti relaxační hry ve své části Prahy? Zavolejte mi a domluvíme se, jak to můžeme nejlépe realizovat.

Rádi byste měli pro své dítě vhodnou relaxační techniku nebo potřebujete poradit s vaší ratolestí a není zrovna žádný nejbližší otevřený workshop? Přijďte s vaším dítětem individuálně.

Jsem zakladatelkou projektu relaxačních her pro děti. Tento nádherný projekt vznikl v roce 2010  a od té doby provozuji relaxační hry pro děti jak ve školkách, školách, tak v různých centrech pro děti.

Někteří rodiče dochází se svými dětmi za mnou na individuální konzultaci, ať už potřebují poradit se svými ratolestmi ohledně jejich potenciálu, nebo pro konkrétní relaxační techniky přímo zaměřené na jejich dítě nebo pro určitou radu.

Také pořádám workshopy pro rodiče, kteří chtějí učit relaxační hry pro děti své děti a pořádám certifikované kurzy pro učitelé školek a škol, kteří mají zájem učit tyto relaxace ve svých zařízení.

 • Tak kde začít..? Při pohledu na zpět na workshop pro rodiče(relaxační hry pro děti) pro mě byl úžasný... A vlastně dal hodně hlavně mě jako mámě dvou lumpů, mých synů pětiletého Ondry a skoro tříletého Lukáška. Pokaždé když se jako rodič ocitnete blíž dětské duši a dokážete jim i sobě pomoci najít ten správný ventil a zároveň pochopení je to nádherné! A jak bych řekla Ondrovi " Vlastně je to takové kouzlo". A co se týče prostředí a majitelů, tak Údolí VOLAVEK na mě působilo krásnou energií klidu a přijetí. Dokonce se mi zde podařilo se úplně odříznout od každodenního světa doma a naplno si užít to kouzelné TEĎ a TADY s mojí rodinnou a úžasnými lidmi, kteří se s námi účastnili workshopu! Za mě doporučuji všem vyzkoušet kdo chce pracovat s energií sebe a svých dětí... Vše probíhalo v lehkosti a krásné plynulo... Touto cestou chci poděkovat Denisce! Deni DĚKUJI...💗
  Zuzana
 • “Proč právě relaxace u nás ve školce? Moje dlouholetá pedagogická praxe s dětmi předškolního věku mne dovedla k pochopení toho, že vést děti k vnímání sebe samých, svých pocitů, svého těla a tím schopnost pracovat s vlastními emocemi je jednou z nejdůležitějších věcí pro úspěšný a spokojený život. A co více si pro své dítě přát…Děti jsou v předškolním věku jako houby, které nasávají informace, zážitky a jsou otevřené novým zkušenostem. A to jen ten správný čas dát dítěti možnost „zažít sám sebe“- učit se vnímat své tělo, své potřeby a tím vést děti k sebelásce, která je cestou k pochopení a respektování nejen sebe ale i druhých. Měla jsem to štěstí se ve své praxi potkat s Denisou, která s námi spolupracuje již pátým rokem a je pro mne velkou inspirací. Její ojedinělý přístup a schopnost vcítit se do potřeb dětí, fungovat jako jich průvodce v cestě vnímání sebe samých a hledat cestu pro každé dítě je obrovským uměním a darem. Děkuji Deni”
  Bc. Štěpánka Poličová
  Ředitelka Montessori školky
 • “Naše dcerka si relaxační cvičení s Denisou náramně oblíbila. Přemýšlel jsem jak referenci nejlépe formulovat, ale nakonec to dcerka sama popsala nejvýstižněji. Když jsem se jí zeptal, co se jí na hodinách s Denisou, která za dětmi dochází do školky, nejvíce líbí, řekla: Pomáhá mi se přijemně zklidnit, dát pryč vztek a dobře se pak cítím na srdíčku.”
  Ondřej

Workshopy pro rodiče

Workshopy pro rodiče

Chtěli byste naučit své děti relaxovat a zároveň si užít zábavu?

Lektorka

Lektorka

Máte zájem o osobní konzultaci?

Nebojte se ozvat, ráda vám pomohu.

Aktuálně vypsané kurzy