Co o mě říkají klienti?

Tak kde začít..?

Při pohledu na zpět na workshop pro rodiče(relaxační hry pro děti) pro mě byl úžasný… A vlastně dal hodně hlavně mě jako mámě dvou lumpů, mých synů pětiletého Ondry a skoro tříletého Lukáška. Pokaždé když se jako rodič ocitnete blíž dětské duši a dokážete jim i sobě pomoci najít ten správný ventil a zároveň pochopení je to nádherné! A jak bych řekla Ondrovi “ Vlastně je to takové kouzlo“. A co se týče prostředí a majitelů, tak Údolí VOLAVEK na mě působilo krásnou energií klidu a přijetí. Dokonce se mi zde podařilo se úplně odříznout od každodenního světa doma a naplno si užít to kouzelné TEĎ a TADY s mojí rodinnou a úžasnými lidmi, kteří se s námi účastnili workshopu! Za mě doporučuji všem vyzkoušet kdo chce pracovat s energií sebe a svých dětí… Vše probíhalo v lehkosti a krásné plynulo… Touto cestou chci poděkovat Denisce! Deni DĚKUJI…💗

Zuzana

Deni jedním slovem díky!

Díky tobě jsem poznala spoustu úžasných žen. Víkendy s tebou nazývám “bonbónky pro duši”. Máš obrovský dar a nebojíš se ho využívat. Jsem ti za vše nesmírně vděčná. Tvou roční školu vřele doporučuji všem ženám bez výjimky a hlavně těm, které se v životě tak trochu hledají a neví co se sebou, jsi nám úžasnou průvodkyní ️.

Vanda

Kto som? Kto som, keď som sama so sebou? Kto som, keď zahodím všetky masky a predstavy o sebe, vzorce, naučené chovanie, kultúrne, náboženské, rodinné vplyvy? Ročná škola : „Liečivá sila ženy“ je nádherný, dobrodružný koncept vrátenia sa DO SEBA a objavenia nielen blokov, zacyklenia a prekážok, ktoré nám bránia vidieť svoju prapôvodnú podstatu, ale aj cesty k svojej sile, ľahkosti, pochopeniu a prijatiu seba samej v celistvosti a komplexnosti.  Z celého srdca ďakujem celému kruhu a Tebe, Deni, za Vedenie!

Monika

Už několik let jezdím do Údolí Volavek na kurzy k Denise a tento rok jsem měla možnost být žákyní Roční školy ( Léčivá síla ženy).
Naučila jsem se díky skvělému vedení i rozmanité náplni kurzů najít cestu k sobě, do svého nitra, vyléčit traumata nejen z dětství, žít přítomností… Mnoho strachů z mého života odešlo díky meditacím a rituálům, kterými jsem ve škole prošla. 
Je třeba zmínit, že jsem se ve skupině žen cítila bezpečně a takovou sílu a podporu jsem ještě nezažila.
Tedy pár slovy: nadšení, svoboda, přátelství, ochrana, úžasné meditace, rituály, energie…
Mohla bych psát a psát, ale chci už jen říct: pokud stojíte na místě a chcete vykročit a najít cestu k sobě, k přírodě, k lásce, k přátelství…ze srdce doporučuji Roční školu v Údolí Volavek.

Radka Šebetková

Deni pro nás vytvořila bezpečný prostor, v kterém jsem mohla být sama sebou bez jakéhokoli hodnocení. Denisy vedení bylo v jemnosti, přijetí, lásce, síle a humoru. Vždy setkání plné překvapení a dalších střípků do mé mozaiky. Silné okamžiky, které se zapsaly do každé buňky mého těla. Cesta poznání pokračuje… Děkuji Deni

Štěpánka

V prvé řadě vděčnost ke svému životu a všech jeho částí. Možnost vidět situace, které každodenně přicházejí, z jiného úhlu/jiným pohledem, radovat se z maličkostí. 

Objevit a vyřešit si traumata z dětství a zaběhlé vzorce chování, kterých jsem si mnohdy nebyla vědoma ……či vědoma byla, ale neuměla je změnit.

Objevit ženu v sobě, která nemusí vše vyřešit, která je jemná, ženská, ale může být i divoká čarodějnice a vše je v pořádku. Každá má stránka je v pořádku. 

Umění plynout a pustit záležitosti, které nemohu ovlivnit.

A hlavně plně zažít a uvědomit si skutečnost, že v dané chvíli dělám to nejlepší co umím… proto se nemusím trestat a pokud si to budu plně uvědomovat, tak příště se podaří lépe. 

Spoustu těchto věcí, které píši, můžete objevit v knihách, ale v  kurzu máte možnost si vše plně uvědomit a hlavně PROŽÍT. A jakmile prožijete, tak mohou být určité záležitosti uzavřeny a určité otevřeny. Lépe si uvědomujete, jak v daných chvílích chcete reagovat, jak chcete žít. 

ŽIJETE SVŮJ ŽIVOT VĚDOMĚ.

Život je cesta a tak neznamená, že za 1 rok vyřešíte všechny své problémy a stanete se osvícení 🙂 …ale pokud si budete přát na sobě pracovat, tak se po absolvování tohoto kurzu stanete lehčí, spokojenější, šťastnější a hlavně SVOBODNĚJŠÍ. 

Šárka

Setkání s Denisou Linhartovou je pro mě v letošním roce jedním s dárků, které zůstanou na vždy . Její pozvání na taneční meditaci do Údolí Volavek mě posunulo dál a podpořilo v tom, že tanec je nutnou součástí mého života. Uvědomuji si, že je součástí života každé ženy a stačí jen vytvořit prostor. Díky tomu jsem si domluvila v Adalbertinu tělocvičnu a tančím, každou neděli. Dokonce se pomalu tvoří skupina žen a dívek co chodí se mnou. Díky Denise jsem se v mnoha oblastech uvolnila. Rozhovory s ní nejsou o kecání, ale o zamyšlení a následných krocích. Její způsob koučování není o plnění úkol , ale o pohnutí. Potom nezbývá nic jiného než udělat to. Denisu jsem poznala díky jejímu muži Filipovi a tak před koncem roku na vědomost dávám, že je mám ráda. Děkuji Deni za poznání, bez Tebe nepoznaného.

Eliška Sembdnerová

Děkuji za mimořádný zážitek na víkendovém setkání “ Kurz pro ženy“ , dostala jsem zde Vše i více než jsem si myslela , že potřebuji. Sebepřijetí, vnitřní dítě, jemnost a hlavně tu pravou ženskou energii. Místo je překrásné, hladí po duši. Děkuji své lektorce Denise Linhartové a těším se na pokračování.

Marie Kostihová

Pre mňa to bol nejúžasnější víkend tohoto roku. Také jsem syna prvý krát uspala vlastnou meditaciou. Pokorne a s úctou a rešpektom ďakujem.

Katarina Kalická

Děkuji mnohokrát za minulý víkend. Cítila jsem se báječně, jako kdybych zhubla, ale ne fyzicky, ale duševně.

Jana

Měla jsem možnost prožít meditační kurz s Denisou. Téma jemná žena. Podařilo se jemnou, láskyplnou, radostnou a sebevědomou ženu, díky Denise, ve mně probudit. Cítím, že jsem se meditačně protančila sama k sobě. Ke své podstatě. A navíc jsem čerpala z překrásné přírody Šumavy. Vřele doporučuji každé zažít. Vypnout starosti, stres, čas a náhled do své duše… s úspěchem.. Díky Deni

Radka Šebetková

Je ve skutečnosti jen několik lidí, o kterých mluvím jako o přátelích. Protože skutečných lidí není mnoho, o to méně je skutečných přátel i skutečných koučů. Mohu s radostí říci, na základě vlastní zkušenosti, že Denisa je vše!
Schopnost napojit se na příběh druhého člověka, jak osobní tak i profesní bez posuzování, umět odhalit to, co z člověka skutečně vyzařuje a vést ho tou nejlepší cestou, bych označila za Denisinu jedinečnost. Nenutí své názory, jen pomáhá vidět podstatné a neztrácet energii a čas chybnými kroky.
Prožily jsme spolu spoustu různých situací a sama jsem v důležitých momentech ocenila kouče v ní. Ten se již léta formoval, avšak nikdy nezasahoval do přátelství. Denisa není „navrčený“ psycholog, ale moudrá soucítící žena s vlastní tvrdou životní školou, s širokým spektrem schopností a profesním rozhledem.
Je skvělé potkat někoho, kdo se skutečně raduje ze štěstí druhých a s radostí pomáhá uspět v životě.

Jitka Hosprová
přední česká violistka

….ztratila jsem sama sebe, ztratila jsem lásku k sobě…
Denisa mi vnesla do života SVĚTLO, BARVY, RADOST a NADĚJI.
Každé naše setkání mě posunulo vpřed a mně se daří brát a řešit osobní i pracovní problémy s nadhledem. Po několika sezeních jsem silnějším člověkem, nebojím se čelit i nepříjemným chvílím v životě.
….našla jsem sama sebe, našla jsem ztracenou lásku… Díky Denise! Zúčastnila jsem se celodenní relaxace s meditacemi, cvičením a tancem. Co k tomu říci? Neuvěřitelně ÚŽASNÉ! Těším se na další a další…

Radka Šebetková

Už první setkání s Denisou mi úplně změnilo život. Najednou jsem zjistila, že se vlastně vůbec neznám. Díky Denise zjišťuji, že každý má právo být svůj, aniž by z toho měl výčitky svědomí. Po každém sezení je můj život bohatší a krásnější. Já jsem vyrovnanější, a nejen já, ale i mé okolí tím získává.
Líbí se mi, že každé sezení má téma, které probereme, a Denisa nabídne nejen řešení, ale i nové pohledy na problém a tím se celá věc pro mne uzavře. Jsou samozřejmě věci, které jsou běh na dlouhou trať a na těch spolu pracujeme jak v rámci osobních setkání a tak i během telefonických rozhovorů, které jsou pro mě cennou první pomocí v extra náročných situacích.
Na konci sezení probíhá Denisou řízená relaxace/meditace, která mne zklidní, pomůže mi problém vstřebat, zároveň ukáže reálné řešení problému. Např. jak zůstat v klidu i v prípadě, že obě mé malé děti vzteky křičí najednou nebo jak se nebát tmy, ale využít její energie k načerpání klidu a síly. Neposledním důležitým aspektem této relaxace je to, že člověk od Denisy odejde naprosto uvolněný nezávisle na tom, jak náročně téma se probíralo.Nedávno jsem dostala možnost zažít i celodenní aktivní relaxace, které byly dalším krokem k mému lepšímu, čistšímu a hlavně sebevědomějšímu já. Na závěr musím Denise opravdu poděkovat za veškerou péči, kterou mi věnuje. Každý den je hezčí a můj život lepší!

Barbora Městková

Konzultace s Denisou mi vždy velmi pomohly a urychlily řešení složitých situací. Pomohla mi podívat se na věc z jiného úhlu a správně zvolit další postup. Dokáže instinktivně rychle najít jádro problému. Díky ní jsem se zabýval i tématy pro mne dost těžkými až nepříjemnými, o to víc mně ale potom jejich řešení posunula dopředu. Naučila mně i mnohem otevřenějšímu přístupu při jednání s ostatními.
Její relaxační techniky jsou vždy zaměřené konkrétně pro mou situaci, jsou velmi příjemné, pomáhají získat sílu, poznání a pochopení. Vzhledem k tomu se nedají nahradit všeobecnými známými meditačními technikami a vždy se na ně velmi těším.

Ing. Patrik Velenský
manažer

Denisa má dar okamžitě objevit jádro problému, kde člověk tápe a neví kudy kam. Ne tím, že by vám řekla, co máte dělat. Nenásilně a jasně mě vždy dovede k tomu, že mám na výběr z několika cest a že není potřeba být fixován pouze na jedno řešení. A to jak v životě profesním, tak osobním. Dokáže neuvěřitelně přesně zformulovat mé myšlenky. Jakoby naprosto jednoduše otvírala dveře mých možností a schopností, o kterých bych jinak jen přemýšlela nebo je tušila.
Denisa je nevšední osoba, která vás naučí kráčet životem s lehkostí a radostí. A hlavně vám pomůže žít život, který vyhovuje právě vám a je vám v něm dobře. Je výjimečný kouč a patří jí můj velký dík.

Jana Ševčíková
podnikatelka

K mému začátku osobního koučování mě přivedla náhoda, když jsem potkala Denisu Linhartovou v době, kdy jsem řešila nebo spíše neřešila své životní problémy. Sezení s Denisou mě velmi duševně zklidnilo a našla jsem spoustu odpovědí na mé problémy (proč se to muselo stát mně). Dnes vidím spoustu ústrků a problémů z jiného úhlu pohledu a jsem celkově spokojena. Začala jsem si uvědomovat svou vnitřní sílu, o které jsem do té doby nevěděla a neuměla jsem ji využít a pracovat s ní.
Díky Denise jsem se dostala na jinou a mnohem lepší úroveň vnímání osobního života a okolního světa, který mi připadal složitý.
Dodnes pravidelně chodím na relaxační techniky, které mě zbavují stresu, dodávají sílu a energii. Nejvíce oceňuji nabití radosti a pocitu jistoty v sebe samu.
Výsledek spolupráce mě dovedl k používání mé vlastní hodnoty a mého sebevědomí i při výchově mé sedmileté dcery. Snažím se ji vést stejnou cestou uvědomění.

Martina Šlechtová
podnikatelka

Na první sezení s Denisou jsem šla − tak jako vždycky všude − s lehkou nedůvěrou a napětím. Pozná, jaká jsem, přijde na to, co mne trápí, chci jí to vůbec vyprávět?, říkala jsem si. Nechtěla jsem, ale řekla jsem. Poznala všechno, přišla na všechno. S lehkým úsměvem, který je typický jen pro ni, mi dala najevo, že má jasno a že mi pomůže. Nebudu odhalovat, na co všechno Denisa přišla, to je přece lékařské, respektive koučovské tajemství… Něco málo z toho, s čím mi pomohla, bych ale nastínit mohla. Třeba to, že moje sebevědomí jsme spolu tahaly odněkud z bláta, ačkoli jsem si myslela, že už jsem v tomto ohledu udělala kdesi jinde dost práce. Že mne vede v jednání s druhými tak, abych nebyla pořád ta umírněná a nenechala se přebít argumenty a vyhrát svého oponenta. Abych se uměla správně rozhodovat i ve správnou chvíli naslouchat sama sobě. A taky abych se uměla dobíjet. Od toho jsou mimo jiné „meditačky“, jak jim zkráceně říkám. Fantastická věc! Ne, rozhodně nelituju, že jsem Denisu kdysi dávno potkala. Pěkně s mým životem a hlavně se mnou zamávala. V dobrém samozřejmě :-).

Andrea Ježková
reportérka

Paní Denisa Linhartová působí na mne od začátku jako profesionál, který se o svůj obor zajímá a neustále se rozvíjí. Tím, že mé problémy vnímá a chápe, se pro mne stala dlouhodobým partnerem, který mi pomáhá a ukazuje nové pohledy na vztahové záležitosti, které se dřív jevily jako problémy.

Ing. Lenka Bulejová
marketingová ředitelka

S Denisou jsme nejprve řešily moje vztahy, pak jak šel život, i práci. Při konzultacích mi nabízí i jiný úhel pohledu, dokáže se vcítit a také navést na jinou cestu nebo k jinému pohledu na věc. Rozliší, co je důležité a co není. To je pro mne důležité, protože když se něčím zabývám, ztrácím nadhled. Teď se učím, jak zbytečně nepřemýšlet, jak mi v minulosti škodilo, když jsem dedukovala naprosté nesmysly. Učím se, jak víc cítit než myslet, jak se dívat na své okolí, jak být sama sobě přítelkyní.
Konzultace s Denisou jsou pro mne důležité, pomáhají mi a je při nich možné mluvit úplně o všem, nic není tabu. Dalším kladem je to, že všechno, o čem se bavíme, je ze života, prakticky použitelné, nikoliv vyčtené z knížek.

Eliška Racková
redaktorka

Aktuálně vypsané kurzy