Ženské meditace „Léčivá síla ženy“

Téma je léčivá síla ženy, kde probudíme svou vnitřní léčitelku a vědmu. Vyčistíme a uzavřeme situace, vzorce, které už v životě nepotřebujeme a nechceme, a které nám brání se otevřít novým možnostem.. 

Datum : 23.-26.9. (sraz v 17h -dle možností)

Místo : Údolí volavek ( www.udolivolavek.cz)

Cena : 3700,- Kč ( včetně ubytování)

Milé ženy,

Srdečně vás zvu na další prožitkový kurz ženských meditací….

přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat – s nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Téma je léčivá síla ženy, kde probudíme svou vnitřní léčitelku a vědmu. Vyčistíme a uzavřeme situace, vzorce, které už v životě nepotřebujeme a nechceme, a které nám brání se otevřít novým možnostem..

V průběhu kurzu šamanský rituál na rovnodennost, s podporou přírody a živlů a našich předků, kde síla přírody je tyto dny velmi silná. Na závěr oslava matky země.

V rámci kurzu je dalším tématem posílení ženství, probuzení vnitřní ženy, posílení intuice, terapie tancem, otevření naší 1. čakry a mnoho dalšího.

Meditace jsou aktivní a taneční, během kurzu meditace a rituály s přírodou, výklad karet, aromaterapie. Ženské meditace jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.
Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní. Kdo se chcete přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Kurz probíhá v krásné přírodě

Těším se na vás.
Denisa

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě J. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí
přihlášení
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz

Další články

cesta ohně s josefem formánkem

Cesta ohně s Josefem Formánkem

Čtyřdenní seminář „Cesta ohně“ Vám nabízí mnoho silných zážitků – mezi jinými: rituál indiánské potní chýše, chůze po střepech a přechod přes žhavé uhlí i autorské čtení, promítání a povídání

číst více >>