Reference aneb kdo víc dokáže popsat mě samotnou při práci, než klientky a klienti

Zuzana

Tak kde začít..? Při pohledu na zpět na workshop pro rodiče(relaxační hry pro děti) pro mě byl úžasný… A vlastně dal hodně hlavně mě jako mámě dvou lumpů, mých synů pětiletého Ondry a skoro tříletého Lukáška. Pokaždé když se jako rodič ocitnete blíž dětské duši a dokážete jim i sobě pomoci najít ten správný ventil a zároveň pochopení je to nádherné! A jak bych řekla Ondrovi “ Vlastně je to takové kouzlo“. A co se týče prostředí a majitelů, tak Údolí VOLAVEK na mě působilo krásnou energií klidu a přijetí. Dokonce se mi zde podařilo se úplně odříznout od každodenního světa doma a naplno si užít to kouzelné TEĎ a TADY s mojí rodinnou a úžasnými lidmi, kteří se s námi účastnili workshopu! Za mě doporučuji všem vyzkoušet kdo chce pracovat s energií sebe a svých dětí… Vše probíhalo v lehkosti a krásné plynulo… Touto cestou chci poděkovat Denisce! Deni DĚKUJI…💗

Vanda

Deni jedním slovem díky! Díky tobě jsem poznala spoustu úžasných žen. Víkendy s tebou nazývám “bonbónky pro duši”. Máš obrovský dar a nebojíš se ho využívat. Jsem ti za vše nesmírně vděčná. Tvou roční školu vřele doporučuji všem ženám bez výjimky a hlavně těm, které se v životě tak trochu hledají a neví co se sebou, jsi nám úžasnou průvodkyní ❤️.

Monika

Kto som? Kto som, keď som sama so sebou? Kto som, keď zahodím všetky masky a predstavy o sebe, vzorce, naučené chovanie, kultúrne, náboženské, rodinné vplyvy? Ročná škola : „Liečivá sila ženy“ je nádherný, dobrodružný koncept vrátenia sa DO SEBA a objavenia nielen blokov, zacyklenia a prekážok, ktoré nám bránia vidieť svoju prapôvodnú podstatu, ale aj cesty k svojej sile, ľahkosti, pochopeniu a prijatiu seba samej v celistvosti a komplexnosti.  Z celého srdca ďakujem celému kruhu a Tebe, Deni, za Vedenie!

Radka Šebetková

Už několik let jezdím do Údolí Volavek na kurzy k Denise a tento rok jsem měla možnost být žákyní Roční školy ( Léčivá síla ženy). Naučila jsem se díky skvělému vedení i rozmanité náplni kurzů najít cestu k sobě, do svého nitra, vyléčit traumata nejen z dětství, žít přítomností… Mnoho strachů z mého života odešlo díky meditacím a rituálům, kterými jsem ve škole prošla. Je třeba zmínit, že jsem se ve skupině žen cítila bezpečně a takovou sílu a podporu jsem ještě nezažila. Tedy pár slovy: nadšení, svoboda, přátelství, ochrana, úžasné meditace, rituály, energie… Mohla bych psát a psát, ale chci už jen říct: pokud stojíte na místě a chcete vykročit a najít cestu k sobě, k přírodě, k lásce, k přátelství…ze srdce doporučuji Roční školu v Údolí Volavek.

Štěpánka

Deni pro nás vytvořila bezpečný prostor, v kterém jsem mohla být sama sebou bez jakéhokoli hodnocení. Denisy vedení bylo v jemnosti, přijetí, lásce, síle a humoru. Vždy setkání plné překvapení a dalších střípků do mé mozaiky. Silné okamžiky, které se zapsaly do každé buňky mého těla. Cesta poznání pokračuje… Děkuji Deni