Roční škola: Léčivá síla ženy

Roční škola
„léčivá síla ženy“

Srdečně vás zvu na roční školu „Léčivá síla ženy“. Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat. S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí na duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

co vás v rámci roční školy čeká?

Každá žena je jedinečná a něčím výjimečná. V roční škole tuto jejich jedinečnost a krásu probouzíme. Na kurzech vytváříme bezpečný prostor a každá žena může být svá i se svými stinnými stránkami, před nikým si nemusí na nic hrát a nemusí nosit žádnou masku.

Tyto stinné stránky vezmeme, uchopíme do dlaní a s láskou společně přeměníme….. protože většinou to, co je naší nejhlubší stinnou stránkou je zároveň naším největším potenciálem.

Vyzkoušíte si mnoho meditací a zažijete poznání, která přesahují hranice všedních dní. Naplníte a pohladíte svou duši..

Prožitkové kurzy – ženské kruhy

Co všechno společně zažijeme?

prožitkové kurzy

Teorii si můžete kdekoli přečíst, vaše hlava všechno ví, ale vaše srdce, vaše tělo, vaše duše to potřebuje procítit, prožít… Ať už prožít sílu, procítit lásku, procítit vášeň a vše, co vaše tělo i duše potřebuje…pak nastává integrace….nádherné znovuzrození vás samých.

Ženské meditace, které jsou nedílnou součástí roční školy

Jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní.

Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Kolikrát se společně setkáme?

Jsou 4 setkání v roce. Začíná se vždy v dubnu a následné termíny jsou červen, září a listopad.

Konkrétní datumy se následně tvoří přímo s danou skupinou, která se na daný rok přihlásí.

Do roční školy se nedá přihlásit v průběhu roku.

V ceně kurzu je:

Cena kurzu je 33 000,- Kč.

Chcete-li  více informací o roční škole, a jak probíhají kurzy a jiné dotazy, neváhejte mě kontaktovat, ráda vám je zodpovím. 

Ukázky z průběhu roční školy

Máte zájem o roční školu?

Napište a domluvíme se na nejbližším termínu.

Co mi roční škola „Léčivá síla ženy“ přinesla?

„Deni jedním slovem díky! Díky tobě jsem poznala spoustu úžasných žen. Víkendy s tebou nazývám “bonbónky pro duši”. Máš obrovský dar a nebojíš se ho využívat. Jsem ti za vše nesmírně vděčná. Tvou roční školu vřele doporučuji všem ženám bez výjimky a hlavně těm, které se v životě tak trochu hledají a neví co se sebou, jsi nám úžasnou průvodkyní ❤️.“

VANDA
„Kto som? Kto som, keď som sama so sebou? Kto som, keď zahodím všetky masky a predstavy o sebe, vzorce, naučené chovanie, kultúrne, náboženské, rodinné vplyvy? Ročná škola : „Liečivá sila ženy“ je nádherný, dobrodružný koncept vrátenia sa DO SEBA a objavenia nielen blokov, zacyklenia a prekážok, ktoré nám bránia vidieť svoju prapôvodnú podstatu, ale aj cesty k svojej sile, ľahkosti, pochopeniu a prijatiu seba samej v celistvosti a komplexnosti. Z celého srdca ďakujem celému kruhu a Tebe, Deni, za Vedenie!“

MONIKA
„Už několik let jezdím do Údolí Volavek na kurzy k Denise a tento rok jsem měla možnost být žákyní Roční školy ( Léčivá síla ženy). Naučila jsem se díky skvělému vedení i rozmanité náplni kurzů najít cestu k sobě, do svého nitra, vyléčit traumata nejen z dětství, žít přítomností… Mnoho strachů z mého života odešlo díky meditacím a rituálům, kterými jsem ve škole prošla. Je třeba zmínit, že jsem se ve skupině žen cítila bezpečně a takovou sílu a podporu jsem ještě nezažila. Tedy pár slovy: nadšení, svoboda, přátelství, ochrana, úžasné meditace, rituály, energie… Mohla bych psát a psát, ale chci už jen říct: pokud stojíte na místě a chcete vykročit a najít cestu k sobě, k přírodě, k lásce, k přátelství…ze srdce doporučuji Roční školu v Údolí Volavek.“

RADKA ŠEBETKOVÁ
„Deni pro nás vytvořila bezpečný prostor, v kterém jsem mohla být sama sebou bez jakéhokoli hodnocení. Denisy vedení bylo v jemnosti, přijetí, lásce, síle a humoru. Vždy setkání plné překvapení a dalších střípků do mé mozaiky. Silné okamžiky, které se zapsaly do každé buňky mého těla. Cesta poznání pokračuje… Děkuji Deni“

ŠTĚPÁNKA
Previous slide
Next slide

KDO VÍC DOKÁŽE POPSAT MĚ SAMOTNOU PŘI PRÁCI, NEŽ KLIENTKY A KLIENTI