prožitkové kurzy

Prožitkové kurzy

Teorii si můžete kdekoli přečíst, vaše hlava všechno ví, ale vaše srdce, vaše tělo, vaše duše to potřebuje procítit, prožít… Prožít sílu, procítit lásku, procítit vášeň a vše, co vaše tělo i duše potřebuje…pak nastává integrace….nádherné znovuzrození vás samých.

Kurzy pořádám pravidelně po celý rok s různými tématy a to vše v bezpečném prostředí. Tam, kde můžete být sami sebou, kde máte prostor sami pro sebe, kde meditace pohladí vaší duši a obnoví spojení s vaším srdcem.

Co vám nabízím?

Vyzkoušíte si mnoho meditací a zažijete poznání, která přesahují hranice všedních dní.

Kdy?

Kurzy probíhají celoročně jednou za dva měsíce. Pokud máte zájem zúčastnit se kurzu, kontaktujte mě. Doporučuji také sledovat mou facebookovou stránku, kde vyvěšuji pozvánky na dané kurzy.

Kde?

Některé večerní kurzy se konají v Praze, víkendové kurzy se konají v nádherné nedotčené přírodě v přírodním centru Údolí Volavek.

Ženské kruhy

Ženské kruhy pořádám pravidelně po celý rok s různými tématy a to vše v bezpečném a láskyplném prostředí. Tam, kde můžete být sami sebou, kde máte prostor sami pro sebe, kde meditace pohladí vaší duši a obnoví spojení s vaším srdcem.

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat. S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Co ti přinese ženský kruh?

Ženské meditace

Jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.

Ženské meditace mají transformační sílu.

Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. 

Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní. 

Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Každá žena je jedinečná a něčím výjimečná. V kurzech tuto jejich jedinečnost a krásu probouzíme. Na kurzech vytváříme bezpečný prostor a každá žena může být svá i se svými stinnými stránkami, před nikým si nemusí na nic hrát a nemusí nosit žádnou masku. Tyto stinné stránky vezmeme, uchopíme do dlaní a s láskou společně přeměníme….. protože většinou to, co je naší nejhlubší stinnou stránkou je zároveň naším největším potenciálem.

Ukázky z průběhu uplynulých ženských kruhů

Máte zájem o kurz?

Napište a domluvíme se na nejbližším termínu.

Roční škola „léčivá síla ženy“

Přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat. S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné.

Relaxační techniky

Relaxační techniky jsou jednou z možností, jak se lépe vyrovnávat se stresem, zbavit se zbytečných myšlenek a uvolnit se. V současném hektickém světě mnoho z nás hledá způsob, jak si udržet svůj vnitřní klid a radost ze života.

Na co jsou relaxační techniky dobré?

Máte zájem o kurz?

Napište a domluvíme se na nejbližším termínu.

co o kurzech říkají klientky a klienti?

„Setkání s Denisou Linhartovou je pro mě v letošním roce jedním s dárků, které zůstanou na vždy . Její pozvání na taneční meditaci do Údolí Volavek mě posunulo dál a podpořilo v tom, že tanec je nutnou součástí mého života. Uvědomuji si, že je součástí života každé ženy a stačí jen vytvořit prostor. Díky tomu jsem si domluvila v Adalbertinu tělocvičnu a tančím, každou neděli. Dokonce se pomalu tvoří skupina žen a dívek co chodí se mnou. Díky Denise jsem se v mnoha oblastech uvolnila. Rozhovory s ní nejsou o kecání, ale o zamyšlení a následných krocích. Její způsob koučování není o plnění úkol , ale o pohnutí. Potom nezbývá nic jiného než udělat to. Denisu jsem poznala díky jejímu muži Filipovi a tak před koncem roku na vědomost dávám, že je mám ráda. Děkuji Deni za poznání, bez Tebe nepoznaného.“

ELIŠKA SEMBDNEROVÁ
„Děkuji za mimořádný zážitek na víkendovém setkání “ Kurz pro ženy“ , dostala jsem zde Vše i více než jsem si myslela , že potřebuji. Sebepřijetí, vnitřní dítě, jemnost a hlavně tu pravou ženskou energii. Místo je překrásné, hladí po duši. Děkuji své lektorce Denise Linhartové a těším se na pokračování.“

MARIE KOSTIHOVÁ
„Pre mňa to bol nejúžasnější víkend tohoto roku. Také jsem syna prvý krát uspala vlastnou meditaciou. Pokorne a s úctou a rešpektom ďakujem.“

KATARINA KALICKÁ
„Děkuji mnohokrát za minulý víkend. Cítila jsem se báječně, jako kdybych zhubla, ale ne fyzicky, ale duševně.“

JANA
„Měla jsem možnost prožít meditační kurz s Denisou. Téma jemná žena. Podařilo se jemnou, láskyplnou, radostnou a sebevědomou ženu, díky Denise, ve mně probudit. Cítím, že jsem se meditačně protančila sama k sobě. Ke své podstatě. A navíc jsem čerpala z překrásné přírody Šumavy. Vřele doporučuji každé zažít. Vypnout starosti, stres, čas a náhled do své duše… s úspěchem.. Díky Deni“

RADKA ŠEBETKOVÁ – UČITELKA
„Je ve skutečnosti jen několik lidí, o kterých mluvím jako o přátelích. Protože skutečných lidí není mnoho, o to méně je skutečných přátel i skutečných koučů. Mohu s radostí říci, na základě vlastní zkušenosti, že Denisa je vše! Schopnost napojit se na příběh druhého člověka, jak osobní tak i profesní bez posuzování, umět odhalit to, co z člověka skutečně vyzařuje a vést ho tou nejlepší cestou, bych označila za Denisinu jedinečnost. Nenutí své názory, jen pomáhá vidět podstatné a neztrácet energii a čas chybnými kroky. Prožily jsme spolu spoustu různých situací a sama jsem v důležitých momentech ocenila kouče v ní. Ten se již léta formoval, avšak nikdy nezasahoval do přátelství. Denisa není „navrčený“ psycholog, ale moudrá soucítící žena s vlastní tvrdou životní školou, s širokým spektrem schopností a profesním rozhledem. Je skvělé potkat někoho, kdo se skutečně raduje ze štěstí druhých a s radostí pomáhá uspět v životě.“

JITKA HOSPROVÁ – PŘEDNÍ ČESKÁ VIOLISTKA
„Konzultace s Denisou mi vždy velmi pomohly a urychlily řešení složitých situací. Pomohla mi podívat se na věc z jiného úhlu a správně zvolit další postup. Dokáže instinktivně rychle najít jádro problému. Díky ní jsem se zabýval i tématy pro mne dost těžkými až nepříjemnými, o to víc mně ale potom jejich řešení posunula dopředu. Naučila mně i mnohem otevřenějšímu přístupu při jednání s ostatními. Její relaxační techniky jsou vždy zaměřené konkrétně pro mou situaci, jsou velmi příjemné, pomáhají získat sílu, poznání a pochopení. Vzhledem k tomu se nedají nahradit všeobecnými známými meditačními technikami a vždy se na ně velmi těším.“

ING. PATRIK VELENSKÝ – MANAŽER
Previous slide
Next slide

KDO VÍC DOKÁŽE POPSAT MĚ SAMOTNOU PŘI PRÁCI, NEŽ KLIENTKY A KLIENTI