Datum : 1.-3.11. (sraz v 16h –dle možností při pátku 🙂

Místo : Údolí volavek (www.udolivolavek.cz)

Cena : 2200,- Kč (včetně ubytování)

 

Milé ženy,

Srdečně vás zvu na další prožitkový kurz ženských meditací….

přijďte si zatančit, meditovat, relaxovat.
S nádhernými meditacemi, které jsou láskyplné a jemné. S hudbou, která pohladí vaší duši a zároveň rozjasní vaše srdce.

Téma je imunitní posílení, co nám říká naše tělo, probuzení vnitřní léčitelky, čím oslabujeme naše tělo, ženství, techniky na hubnutí, probuzení bohyně v nás a mnoho dalších. Meditace jsou aktivní a taneční, během kurzu meditace a rituály s přírodou, výklad karet, aromaterapie.

Ženské meditace jsou jemné a laskavé. Podporují plynutí. Jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám. Uvolňují a léčí ženskou duši a uzdravují tělo. S hudbou, která využívá mnoho muzikoterapeutických metod s hlubokým účinkem. Je zaměřená speciálně pro ženy.
Vytváření meditačního stavu vede k uvolnění a ozdravení těla, harmonizování psychické zátěže. Meditace je nejvyšší formou přírodní léčby. Dokáže zasáhnout příčinu jakéhokoliv problému a pracovat s ní.

Kdo se chce přidat, zastavit si čas, navrátit klid, radost a jemnost do své duše, rezervujte si místo.

Kurz probíhá v krásné přírodě

Těším se na vás.
Denisa

V ceně kurzu je ubytování. Podrobnosti kurzu zasílám emailem před akci. Kdo potřebuje odvoz, vždy se najde volné místo u někoho v autě J. Ubytování je buďto v chatách, které jsou vybavené kuchyňskou linkou a ledničkou, nebo kdo má chuť, může se ubytovat v týpí. Nezapomeňte plavky ,hned u nás je krásný čistý rybník..

přihlášení
mobil : 603 171 612
email: denisa@pretia.cz
www.denisalinhartova.cz