Potní chýše v magický den slunovratu

20. 6. v 11:00 až 21. 6. v 20:00

Zveme vás na potní chýši, která se bude konat 20.-21.6. v přírodním centru Údolí volavek a povede ji náš kamarád a šaman Ivo Musil. První den budeme stavět potní chýši a na slunovrat proběhne rituál. Nenechte si ujít úžasný a silný zážitek, který vás v životě posune zas o krok dál. Cena 600Kč za účast na potní chýši. Ubytování možné v chatách nebo v týpí. Pokud máte zájem, napište nám, abyste si rezervovali místo. Zároveň s rezervací zasíláme podrobné informace o akci.

Upozornění: Minimálně 4 dny před obřadem nepijte alkohol a neužívejte žádné drogy a, je-li to možné, raději se vyhněte i sexu. Obřad nemusí být vhodný pro lidi s onemocněním srdce a vysokým tlakem. V případě jiných vážnějších zdravotních problémů účast konzultujte, prosím, předem s tím, kdo obřad vede. Obřadu se po dohodě mohou účastnit i ženy v menstruačním čase.

Chce-li člověk umocnit obřad, jí před nim střídmě, nebo se i úplně postí. Do potní chýše se vstupuje nejlíp s prázdným žaludkem. Protože ale do chýše půjdeme po poledni, je vhodné alespoň lehce posnídat.

Další články

cesta ohně s josefem formánkem
Kurzy

Cesta ohně s Josefem Formánkem

Čtyřdenní seminář „Cesta ohně“ Vám nabízí mnoho silných zážitků – mezi jinými: rituál indiánské potní chýše, chůze po střepech a přechod přes žhavé uhlí i autorské čtení, promítání a povídání

číst více >>